Кіровоградщина долучилася до «Озеленення України»

Кіровоградщина долучилась до загальнодержавної екологічної акції «Озеленення України» з висаджування мільйона дерев за добу. Акція відбулася в рамках проєкту «Озеленення України» спільно з «CEO ClubUkraine» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України й Державного агентства лісових ресурсів України. 

 На заході зі створення лісу на території Оникіївського лісництва ДП «Оникіївський лісгосп» були присутні перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Валерій Жалдак, начальниця Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, керівниця громадської організації «Стратегія майбутнього» Тетяна Котенко, члени Громадської ради при Кіровоградській ОДА, працівники державної лісової охорони. 

 Перший заступник голови обласної державної адміністрації Валерій Жалдак у вітальному слові зазначив, що облдержадміністрація з готовністю підтримала акцію, ініційовану громадською організацією «Стратегія майбутнь-ого», і надалі підтримуватиме заходи, які привертають увагу громадськості до відновлення екосистеми України. – Садити ліс – це першочергове завдання лісівників. Працівники лісу вдячні всім, хто приєднується до благородної і корисної справи лісонасадження. Хто власноруч посадив дерево – берегтиме його і піклуватиметься про природу, – зазначила начальниця Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко. На ділянці площею 0,9 гектара висадили 3,75 тисячі сіянців ясена звичайного. У цілому під час всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу» за добу на Кіровоградщині було висаджено 31 тисячу дерев на загальній площі 30,8 гек-тара за участі 216 чоловік, або понад 140 дерев на кожного учасника. Було залучено 12 учнів, 16 представників громадських організацій, 18 представників влади, шість журналістів, 134 представники державної лісової охорони. 

 Висадка здійснювалась невеликими групами людей на відкритих майданчиках із дотриманням усіх карантинних правил і норм.Посадка дерев проходила по всій Україні в різній формі. Це створення нових лісів, заліснення зрубів, закладання алей, парків та індивідуальні висадження на прибудинкових територіях.  Тетяна Котенко

Ціль проєкту Озеленення України – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Всеукраїнські партнери: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB», ГО «Біла птаха», ТОВ «Брусвяна», ГО «МОЖУ».