На Буковині долучилися до акції Озеленення країни та висадили 60 тисяч дерев

Незважаючи на не досить сприятливу погоду, за попередніми підрахунками виявили бажання садити ліс близько тисячі осіб17 жовтня буковинці  активно взяли участь у проєкті «ОзелененняУкраїни» вихованці шкільних лісництв області, громадські діячі, представники органів влади і місцевого самоврядування, військові та журналісти. Долучались до корисної справи всі бажаючі, кожному знайшлася робота в лісі. Про це пише Чернівецьке обласне управління лісомисливського господарства. 
Загалом висаджували ліс у 11  лісогосподарських підприємствах краю, як у рівнинних, так і гірських. В більшості з них нині доповнювали раніше створені масиви – висаджували сіянці на місці рослин, які не прижилися, або ж загинули та садили недостаючі породи дерев на ділянках природнього поновлення лісу.

Суцільне заліснення в рамках Акції наразі проводилось у Сокирянському і Хотинському лісгоспах та Карпатскому, Вижницькому і Сторожинецькому держспецлісгоспах агропромислового комплексу.

Незважаючи на не досить сприятливу погоду, за попередніми підрахунками виявили бажання садити ліс близько тисячі осіб. Загалом ж озеленення в Чернівецькій області проводилось  на території в 35 гектарів.

Найбільше дерев потрапило у відкритий ґрунт у Чернівецькому лісгоспі – майже 14 тис. та Хотинському – більше 11 тисяч.
Сьогодні ми разом зробили гарну і важливу справу. Приємно, що не залишились осторонь і допомагали лісівникам люди різних професій та соціального стану. Всього сьогодні використали на озеленення Буковини майже 60 тис. сіянців і саджанців з розсадників лісогосподарських підприємств краю. А враховуючи показники весняних заходів  з відтворення лісів на Буковині, лісівниками висаджено майже три мільйони  дерев, – повідомив начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь Гончар.

Нагадаємо,  Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України» було підписано меморандум, одним із продуктів якого є всеукраїнська акція з осіннього висаджування 1 млн. дерев за один день, 17 жовтня 2020 року.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Всеукраїнські партнери: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB», ГО «Біла птаха», ТОВ «Брусвяна», ГО «МОЖУ».