Організатори проєкту «Озеленення України» підвели проміжні підсумки

6 березня у Києві відбулась зустріч організаторів глобального екологічного проєкту «Озеленення України» з різних областей України.

Ініціатори проєкту Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук презентували напрацювання по реалізації ініціативи протягом останніх двох місяців, розповіли про презентацію проекту в Євроінституціях та які рекомендації вони отримали від європейських колег.

У свою чергу представник кожної області презентував свої напрацювання у рамках реалізації акції із висадження більше 1 000 000 дерев 21 березня.

Станом на сьогоднішній день у проекті налічується більше 20 000 волонтерів. З кожним днем до проєкту «Озеленення України» долучаються все більше партнерів не тільки з України, але й іноземних.

Участь в зустрічі оргколективу також взяв громадянин Португалії, який захоплюється Україною та українцями і також готовий підтримати дану ініціативу.

Під час реалізації акції з висадження понад 1 000 000 дерев 21 березня відбудеться телемарафон – включення 15-хвилинної прямої трансляції з кожної області безпосередньо з місць висадок.

Вже наступного тижня співорганізатори на місцях опублікують всю інформацію про локації, на яких проходитимуть висадки та до яких зможуть долучитись всі охочі.

За словами організаторів, проект набирає обертів і вже наступного тижня відбудеться прес-конференція по проєкту «Озеленення України» у наступних областях: Запоріжжя, Закарпаття, Волинь, Харків. Також відбудуться дві великі прес-конференції щодо поєднання двох екологічних акцій по висадженні дерев з іншими організаторами та закликанням до співпраці представників влади та бізнесу.

На завершення зустрічі всі організатори пообіцяли підтримувати одне одного у подальшій співпраці, ділитись досвідом і тільки на позитиві реалізовувати колективну історію успіху українців.