Озеленення України: На Рівненщині висадили 250 тисяч сіянців дерев

17 жовтня у Рівному в рамках всеукраїнської ініціативи «Озеленення України» та Акції «1 000 000 дерев за 24 години» на площі 37 га висадили майже 250 тисячі штук сіянців основних лісоутворюючих порід: сосни звичайної, дуба та ін..

«Браво усім, хто допоміг, підтримав, надихнув, повірив! Хто висаджував сьогодні тисячі дерев у лісах, десятки у парках та школах , одиниці на приватних територіях. Дякуємо критикам і скептикам, які не вірили і ображали. Ви стимулюєте нас робити ще краще. Це тільки початок!», – дякує Ірина Теслюк, співорганізатор «Озеленення України» у Рівненській області.

Незважаючи на суботній дощ до висадки дерев долучились лісівники Рівненського обласного управління, представники місцевих громад, члени трудових колективів, студенти профільних навчальних закладів, небайдужі громадяни.

У ДП «Соснівський лісгосп» до посадки лісу і встановлення рекорду долучилися вихованці учнівського лісництва опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія-ЗОШ», представники місцевої влади.

У ДП «Березнівський лісгосп» ліс садили майбутні лісівники – студенти Березнівського лісотехнічного коледжу, а також юні лісівники з місцевого учнівського лісництва.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Всеукраїнські партнери: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB», ГО «Біла птаха», ТОВ «Брусвяна», ГО «МОЖУ».