Польща долучилась до «Озеленення України»

17 жовтня стало знаковим днем для кожного українця. Саме цього дня вся Україна долучилась до створення колективної історії успіху українського народу через висадження дерев та збереження екосистеми України і цим самим встановити рекорд у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення України».

У Польщі в знак солідарності з українським народом також долучились до Акції «1 000 000 дерев за 24 години».  Еко-ініціативу було проведено на гірськолижному курортні «Зеленець». Місцеве населення поляків – гуралів («гуцулів») залюбки долучилися до організації даного проєкту. Участь у висадженні дерев взяли фірми Winterpol (winterpol.eu) та Infinity Zieleniec Ski & Spa (infinity-zieleniec.pl), у представництві пана Józef Kamiński, пана Grzegosz Głod, пана Józef Dziąsko та пана Ryszard Sobiesiak, а також фірми «SCHOBELI.PL Sp. z o.o.», у представництві Івана Яжинського та «ALGINET Sp. z o.o.», у представництві Ірини Подзігун.

Спільними зусиллями було висаджено 120 дерев. В основному це були буки, клени та ялини. Варто підкреслити, що частину саджанців подарувала Лісова Інспекція з Щитна ( Nadleśnictwo Zdroje w Szczytnej).

Ціль проєкту «Озеленення України» – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Всеукраїнські партнери: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB», ГО «Біла птаха», ТОВ «Брусвяна», ГО «МОЖУ».