Пресконференція: Підсумки проведення Акції «1 000 000 дерев за 24 години»

19 жовтня о 15:00 год в найбільшому в Україні бізнес-клубі «CEO Club Ukraine» (вулиця Бутишів провулок, 23, Київ) відбудеться пресконференція з приводу оголошення підсумків проведення Акції «1 000 000 дерев за 24 години» у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення України».

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

Завдання «Озеленення України»: висадити 1 000 000 дерев за 24 години по всій території України та цим самим встановити рекорд України. Провести загальнодержавну інформаційну кампанію по висадженні дерев. Сприяти протягом року у висадженні парків та алей. Консолідувати українське суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію успіху українців.

Участь у пресконференції візьмуть головні організатори: Сергій Гайдайчук, президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», Ганна Крисюк, генеральний директор Книги рекордів України, Роман Абрамовський, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України та Василь Кузьович, голова Державного агентства лісових ресурсів України.

Модеруватиме захід Юлія Бичай, координатор проєкту по співпраці зі ЗМІ.

Попередня акредитація ЗМІ по номеру: 0669934181, Юлія Бичай.