Проєкт «Озеленення України» презентували громадськості

Сьогодні, 27 січня, в Києві відбулась прес-конференція щодо старту всеукраїнського екологічного проекту «Озеленення України». Організаторами проекту виступають найбільший бізнес-клуб України «CEO Club Ukraine» та Національний проект «Книга рекордів України».

Мета проекту – привернення уваги громадськості до відновлення екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості українців. В рамках проекту організатори планують протягом одного дня посадити більше 1 мільйона дерев.

Презентували проект «Озеленення України» його ініціатори – засновник «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук та генеральний директор Національного проекту «Книга рекордів України», засновниця міжнародного глянцевого журналу «БізнесWoman» Ганна Крисюк.

«Минулого тижня на Економічному форумі у Давосі оголосили про ініціативу із висадки 1 трлн дерев до 2030 року. Поки інші тільки планують – ми діємо. Тому запрошую кожного українця вже зараз долучитись до всеукраїнського проекту «Озеленення України». І разом з нами 21 березня 2020 року взяти участь у висадженні 1 мільйона дерев в Україні, яке пройде в рамках глобальної ініціативи з висадження 100 млн. дерев у цілому світі», – закликав присутніх Сергій Гайдайчук.

У свою чергу Ганна Крисюк зазначила, що масове висадження дерев може врятувати планету: «Для більшості «екологія» – це щось далеке та незрозуміле, і, ніби, конкретно мало кого стосується. Але це дуже важливо, і стосується кожного українця. Щоденними простими вчинками можна економити багато ресурсів природи, не забруднювати її. Висадженням хоча б одного дерева можна зробити свій внесок у збереження екосистеми планети. Тому закликаю усіх долучитись до ініціативи та поширювати інформацію серед охочих друзів та знайомих».

Окрім висадження одного мільйона дерев, для досягнення мети проекту організатори планують провести цілу низку тематичних заходів. Зокрема, було озвучено про цілорічне висадження нових парків та алей, освітні воркшопи в навчальних закладах,  загальнодержавну інформаційну кампанію та телемарафони на підтримку озеленення України, видавництво тематичної літератури, спортивно-тематичні активності для дітей та дорослих, розробку інтерактивної карти озеленення України,  міжнародний флеш-моб «Озеленення України. Озеленення планети!» тощо.

На презентації також виступили співорганізатори проекту з різних куточків України та запрошені гості – голова наглядової ради Національного проєкту «Книга рекордів України», багаторазовий рекордсмен України і світу Олег Іваненко, Глобальний амбасадор відновлювальної енергії у світі, співачка Руслана Лижичко, директор металургійного заводу «Тін Імпекс», Амбасадорка миру Аліна Скоморохова, депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна, засновниця благодійного організації «Я – Волноваха» Яніна Лубінець, засновниця ГО «Біла птаха» Ганна Коршунова та Бренд-Амбасадор України Майк Кауфман.

Всеукраїнський проект «Озеленення України» реалізовується за підтримки партнерів та співорганізаторів з різних областей України, серед яких: Торгово-промислова палата України, Державна прикордонна служба України, Державне управління лісовим та мисливським господарством, ОТГ, Міжнародний Центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, Центр Політичного діалогу, Луганська ОДА, Одеська ОДА, Київська міська адміністрація, Хмельницька міська рада, ТзОВ «Тін Імпекс», «Добропарк», БФ «Я-Волноваха», ГО «Жіноча рада Донбасу», ГО «Біла птаха», ГО «Promote Ukraine», БК «Шобелі», журнал «БізнесWoman», 33 канал, журнал «Lucky Ukraine», МГС «Креативна громада», Вінницький інститут Університету «Україна» та ін.

Долучитись до Акції «1000 000 дерев за 24 години» можуть вже зараз усі охочі! Для цього необхідно заповнити Анкету учасника. Організатори передбачили п’ять форм участі у висадженні дерев: в якості волонтерів, співорганізаторів, партнерів, інформаційних партнерів та Еко-Амбасадорів. Тому кожен зможе обрати щось відповідне для себе! Більш детальніше про формати участі читайте на сайті проекту.

Анонси всіх інших заходів в рамках проєкту «Озеленення України» будуть оперативно оприлюднюватись на офіційному сайті проєкту, сайті Книги рекордів України, а також на сайтах інформаційних партнерів – Світове Українство, БізнесWoman та інших.  

  • Координатор: Надія Чистяк, +380 50 663 01 32.
  • Комунікація зі ЗМІ: Юлія Бичай, +380 66 993 41 81.
  • Сторінка проекту у Fb: Озеленення України
  • Посилання на Анкету реєстрації участі: https://forms.gle/9KkkFBYJLW9pzbW26