Проєкт «Озеленення України» презентували на Волині

13 березня на Волині презентували глобальний проєкт “Озеленення України”, в рамках якого вже у квітні планується Акція із висадження понад 1 000 000 дерев за 24 години.

Ініціатори проєкту – засновник бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук та генеральний директор національного проєкту “Книга рекордів України” Ганна Крисюк.

Співорганізатором проєкту на Волині є депутат Луцької міськради Юлія Вусенко.

У рамках презентації проєкту ініціатори підписали відповідний Меморандум про співпрацю з обласною адміністрацією, обласною радою, міською радою та Державним лісовим агентством області.

Крім того, Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук провели зустріч з керівництвом Східно-Європейського університету ім. Лесі Українки і домовились про подальшу співпрацю у висадженні дерев.

“Дякую співорганізатору проєкту Юлії Вусенко за консолідацію зусиль громади, влади і бізнесу у реалізації нашої ініціативи із висадження дерев. Також дякую Ірині Теслюк, співорганізатору проєкту “Озеленення України” у м.Рівне за всебічну допомогу у реалізації програми сьогоднішнього дня”, – поділився Сергій Гайдайчук.