У Дніпрі під час акції «Озеленення України» висадили понад 40 тисяч молодих саджанців

Мільйон дерев за 24 години — обласний центр долучився до важливої екологічної ініціативи. Активісти, підприємці та небайдужі жителі міста зібралися на восьми локаціях, аби висадити понад тисячу саджанців молодих дерев.

До парку «Зелений Гай» Юлія Твердохліб прийшла з усією родиною.

«Тому що нам потрібне свіже повітря, нам потрібно більше зелені та й взагалі — підтримувати природу», — переконана дівчина. 

Не вистачає зелених насаджень і дніпрянину Миколаю. Хлопець каже, не хоче жити у «кам’яних джунглях».

«Мешкаю в центрі міста, якщо не зачиняти вікна, колосальна кількість пилу в домі, — розповів учасник акції Микола Шпак. — І це показує якість нашого повітря в центрі, там, де немає зелених ділянок, а дороги, дороги, будинки, дороги…»

Тому небайдужі до екологічного стану Дніпра городяни долучилися до всеукраїнської акції «Мільйон дерев за 24 години» і висадили понад тисячу саджанців на території парків і скверів по всьому місту. Організатори зеленої акції кажуть, місця висадки дерев, їхні породи та кількість узгодили з департаментом парків та рекреацій, ті ж своєю чергою зобов’язалися доглядати за саджанцями.

«Принципово для нас було знайти саме ті локації, де ми не просто зможемо висадити дерева, але й будемо знати, що ці дерева будуть доглянуті, — розповіла Ірина Черниш, координаторка акції «Озеленення України» в Дніпропетровській області. — Вони будуть радувати дніпрян ще багато-багато років, починаючи з цього року, тому що це великі дерева, які вже виросли близько двох метрів».

Акція — всеукраїнська, загалом по країні за добу посадили мільйон нових дерев. У Дніпрі саджанцями поповнили Зелений Гай та парки Богдана Хмельницького, Примирення, Сагайдак, Придніпровський і Кирилівка, а також два сквери — Корея та на вулиці Космічній.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Всеукраїнські партнери: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB», ГО «Біла птаха», ТОВ «Брусвяна», ГО «МОЖУ».