У Сумах в дитячому парку «Казка» висадили дерева

Попри те, що погодні і карантинні умови 17 жовтня були не досить сприятливі, Сумщина активно долучилась до участі в Акції «1 000 000 дерев за 24 години» у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення України».

Дуб, клен, липа, ялинка, абрикос, туя – саджанцями саме таких лісоутворюючих та декоративних порід поповнився лісовий фонд області та окремі відпочинкові зони.

Співорганізатором проєкту «Озеленення України» у Сумській області є Дмитро Кулібабін: «Друзі, початок покладено! У рамках акції ми висадили дерева в дитячому парку «Казка». Нам вдалося не тільки посадити дерева, а й об’єднатися з місцевими жителями, підприємцями, політиками, людьми різних національностей і релігійних поглядів. Не важливо якою мовою ти говориш, де працюєш і в якій партії перебуваєш! Всі ми живемо на цій прекрасній землі і у кожного з нас є шанс зробити нашу країну кращою!Разом ми сила! Разом ми робимо історію! Дякую всім за участь і допомогу в організації!».

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Всеукраїнські партнери: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB», ГО «Біла птаха», ТОВ «Брусвяна», ГО «МОЖУ».