У Тернополі висадили дерево дружби між українським і угорським народом

17 жовтня у рамках Акції «1 000 000 дерев за 24 години» у Тернополі висадили дерево дружби між українським і угорським народом: «Деревом об’єднання двох народів є сакура, яка від сьогодні росте на території Західноукраїнського національного університету – місця освіти молоді багатьох національностей. Сакура – символ молодості й краси. Її квітка п‘ятилисник. Вона символізує п’ять основних побажань: удачу, благословіння, довголіття, радість і мир. Чого ми усім бажаємо!», – ділиться Тетяна Чубак, Почесний консул Угорщини в Україні, організатор проєкту «Озеленення України» в Тернопільській області.

Ціль проєкту «Озеленення України»привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

У Тернополі дерева висаджували на 6-ох локаціях. До акції долучилось 150 осіб, серед яких дипломатичні представники та представники Посольств.

Детальніше, як проходила висадка у Тернополі, дивіться у відео.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.  

Всеукраїнські партнери: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB», ГО «Біла птаха», ТОВ «Брусвяна», ГО «МОЖУ».