У Запорізькій області висадили 82 тисячі 600 дерев

Запоріжці та мешканці області взяли участь участь у флешмобі “1 000 000 дерев за 24 години, що відбувся 17 жовтня. Це всеукраїнська акція, мета якої висадити дерева по всій країні та внести загальну цифру до “Книги рекордів України”.

В Олександрівському районі Запоріжжя у сквері між будинками 13 та 17 по вулиці Залізничній висадку дерев розпочали близько 12 години дня. Саджали клени та липи.

Запоріжжя долучилося до акції "Мільйон дерев за добу"

Студентка національного університету Юлія Шкурко вже 3 роки займається волонтерською діяльністю, бере участь у різних акціях та заходах, не оминула й висадку дерев: “Оскільки зараз активно відбувається зрубка дерев, цією акцією хотілося б показати, що ми можемо, щось відновити, щось творити своїми руками,” – розповідає Юлія.

Запоріжжя долучилося до акції "Мільйон дерев за добу"

Загалом, у Запоріжжі дерева висаджували у семи районах міста. Як повідомив радник міського голови Запоріжжя Валерій Еделєв, всього міськвиконком виділив 14 локацій в місті по 2 локації в кожному районі: “Ці локації у майбутньому будуть отримувати статус скверів міських і сьогодні ми заклали їх основу. Ми зараз самі не знаємо скільки ми дерев висадили. У нас дуже велику кількість саджанців висадив лісгосп. Підрахуємо і потім скажемо точну цифру.”

На саджанці Запорізька міська рада виділила близько півтора мільйона гривень. Окрім цього, громадські організації та підприємства міста також долучилися, закупивши саджанці за власний кошт. Мета заходу – привернути увагу людей та вплинути на проблематику зміни клімату та екології – зазначив організатор та координатор акції в Запорізькій області Борис Шестопалов: “Проблеми клімату та екології в цьому році озвучені як одні з 5 найбільших ризиків, що загрожують людству загалом. А в нашому місті ця проблема звучить особливо гостро.”

Запоріжжя долучилося до акції "Мільйон дерев за добу"

Запорізька область також взяла участь в даній Акції. Висаджували дерева в Мелітополі, Приморську та у Широківській громаді. Акція відбулася в рамках проєкту «Озеленення України».

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Всеукраїнські партнери: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB», ГО «Біла птаха», ТОВ «Брусвяна», ГО «МОЖУ».