В Україні стартувала Акція «1 000 000 дерев за 24 години»

Сьогодні, 17 жовтня по всій території України проходить Акція «1 000 000 дерев за 24 години» у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення України».

О 8:30 год в Національному природному парку «Голосіївський» ініціатори проєкту – Сергій Гайдайчук, президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», Ганна Крисюк, генеральний директор Книги рекордів України, а також головні координатори Надія Чистяк, Юлія Бичай, Тетяна Розвадовська та Вадим Парасочка, – висадили перші дерева та оголосили про старт Акції.

«Із висадження першого дерева розпочинаємо першу екоісторію об’єднання українців у відновленні екосистеми нашої країни та популяризації і розвитку екокультури серед людей. Саме зараз у всіх куточках України і кількох країнах світу багато людей висаджуватимуть свої іменні дерева, щоб підтримати нашу ініціативу. Усім цим людям ми дякуємо і разом творимо сучасну історію України», – ділиться Ганна Крисюк.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Акція «1 000 000 дерев за 24 години» проходить в усіх областях України та кількох країнах світу.

З 15:00 до 17:00 год у парку «Голосіївський» (вулиця Генерала Родимцева, 6а, Київ, 02000) відбудеться висадження дипломатичної алеї за участі Надзвичайних і Повноважних Послів та представників Міністерства закордонних справ України, а також партнерської алеї, висадженої національними партнерами та представниками ЗМІ. І вже о 17:00 год відбудеться висадження знакового мільйонного дерева за участі організаторів, перших осіб держави, дипломатів та партнерів.

Організатори всіляко підтримують ініціативи індивідуального висадження дерев в будь-якому куточку України з дотриманням всіх карантинних вимог.

Щоб ваше деревце (я) з’явилось (ись) на інтерактивній карті, просимо надіслати інформацію з координатами та фотопідтвердженням за посиланням!

Також будемо раді побачити ваші фото та відео з висадження в соціальних мережах під хештегом #МоєДерево #ОзелененняУкраїни.

Реалізація проєкту відбувається за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Всеукраїнські партнери проєкту: «А-Банк», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «Абіфарм», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB».