Відбувся гала-вечір з нагоди підведення підсумків «Озеленення України»

Відбувся гала-вечір, присвячений підведенням підсумків глобального екологічного проєкту «Озеленення України» та Акції «1 000 000 дерев за 24 години», яка проходила 17 жовтня 2020 року. Ціллю даної ініціативи є привернення уваги до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Формування позитивного іміджу України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Розпочався захід з вітального слова ініціаторів «Озеленення України» – президента «CEO Club Ukraine» Сергія Гайдайчука та генерального директора Книги рекордів України Ганна Крисюк. Після них з привітаннями звернулись Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, Надзвичайний і Повноважний Посол Куби В Україні Натача Діас Агілера.

Після, – було презентовано фінальну відео-програму реалізації Акції «1 000 000 дерев за 24 години».

Зокрема, участь у вечорі взяли: представники Державного агентства лісових ресурсів України; обласні координатори, партнери, адміністративний комітет та запрошені гості.

Важливою подією гала-вечора стало нагородження відзнакою Еко-амбасадорів «Озеленення України», які протягом року зробили вагомий внесок у збереження екосистеми нашої країни. Ними стали: Ігор Дулин, Львівський обласний організатор проєкту; Аліна Скоморохова, організаторка проєкту у Хмельницькій області; Ганна Давиденко, Вінницька організаторка еко-ініціативи; Юрій Остап’юк, обласний організатор озеленення у Дніпропетровській області.

«Сьогодні панує дуже затишна атмосфера у колі людей, які творять сучасну історію та відновлюють екосистему планети. Радий, що ми змогли створити першу в Україні колективну історію успіху українців та зробити свій внесок у збереження екології нашої держави», – поділився Сергій Гайдайчук.

Сергій Гайдайчук та Вадим Парасочка

Крім того, також відбулось і нагородження всіх присутніх почесними відзнаками та подарунками за підтримку та вдалу реалізацію глобального еко-проєкту, який зміг об’єднати жителів з усіх куточків України задля створення першої колективної історії успіху українців та встановлення відповідного рекорду України.

«Ми чекали сьогоднішнього дня ще й для того, щоб повідомити всіх про перехід проєкту «Озеленення України» в «Озеленення планети» і вже 20 березня ми висаджуватимемо дерева в усіх чуточках планети. Про всі деталі ми інформуватимемо на нашій офіційній сторінці проєкту у Фейсбук та на сайті», – розповіла Ганна Крисюк.

Ганна Крисюк, Надія Чистяк

У свою чергу провідний експерт з кібербезпеки (of councel) Ігор Коцюба розповів про плани розвитку «Озеленення України» у грантовій діяльності.

Ігор Коцюба

Нагадаємо, що у рамках Акції «1 000 000 дерев за 24 години» висаджено 1 831 333 дерев. Кількість видів дерев: 33. Також у знак солідарності до еко-проєкту та України у 10-ох країнах світу було висаджено 115 дерев. Участь в Акції взяли понад 50 000 учасників.

Підсумковий матеріал реалізації «1 000 000 дерев за 24 години» за посиланням.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України.

Обласними організаторами та координаторами проєкту є: у Львівській обл – Ігор Дулин та Ірина Гвозд;Донецькій – Дмитро  Лубінець, Марія Гончарова;Одеській – Максим Куций, Ольга Ванда;Хмельницькій – Аліна Скоморохова; Харківській – Марія Мезенцева, Анастасія Майборода; Тернопільській – Тетяна Чубак; Івано-Франківській – Леся Аронець, Тетяна Розвадовська; Вінницькій – Ганна Давиденко, Малиновська Ольга; Херсонській – Юрій Гусєв, Ольга Філіна; Луганській – Валентина Агафонова; Київській – Ілона Бовенс, Софія Омельченко: Рівненській – Ірина Теслюк, Катерина Євушко; Закарпатській – Ганна Мелеганич; Полтавській – Ольга Макєєва, Олександр Колосовський; Сумській – Дмитро Кулібабін; Запорізькій – Шестопалов Борис, Світлана Ванюхіна; Дніпропетровській – Юрій Остап’юк, Ірина Черниш; Миколаївській – Буров Роман, Тетяна Чекалюк; Волинській – Юлія Вусенко, Сандра Міненко; Черкаській – Сергій Шмиголь; Чернівецькій – Ольга Бауер, Павло Колядинський; Чернігівській – Сергій Охонько, Іннва Кривенко; Житомирській – Ліліана Дмітрієва; Кіровоградській – Тетяна Котенко.

Всеукраїнські партнери: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB», ГО «Біла птаха», ТОВ «Брусвяна», ГО «МОЖУ».