Rivian Ukraine Owners Club – партнери Озеленення України

Rivian owners club – міжнародна мережа клубів, що об’єднує майбутніх власників автомобілів Rivian та тих, хто ще тільки планує придбати електропозашляховик. 

Зараз клуб має 20 представництв у різних країнах Європи та Азії. Учасники клубу — люди, які розділяють цінності та ідеали засновника Rivian – Ар-Джей Скаринджа, і вважають, що кожен має дбати про навколишнє середовище, а технологіі в цьому мають допомагати. Саме тому для пригод і активного відпочинку на природі, вони обирають екологічний та безшумний позашляховик Rivian, з яким можна комфортно дістатись у найвіддаленіші куточки з мінімальною шкодою для довкілля.

Клуб був заснований у 2019 році Ало Стрейманом – бізнесменом і державним діячем, власником найбільшої дилерської мережі гібридних яхт, які дозволяють провести до 3-х днів на воді використовуючи виключно сонячну енергію. Ідея створити клуби з’явилась після зустрічей з засновником компанії Rivian Дж.Скариджем, для популяризації екологічного оффроуд транспорту та розвитку еко руху серед author adventure people. Тому що для пригод на бездоріжжі використовуються габаритні автомобілі з великим викидом CO2 в атмосферу.

Сьогодні в клубі понад 1800 учасників, об’єднаних одними ідеями, від Норвегії до Туреччини, від Лазурного узбережжя до гірських масивів Таджикистану.